Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Współczesny masaż w fizjoterapii, kosmetologii i medycynie estetycznej

W dniach 20-22 kwietnia 2017r. pani Justyna Baranowska wraz z uczennicami I roku technik masażysta paniami Marleną Koza i Ajuną Gaadsuren uczestniczyły w XI Ogólnopolskiej Konferencji Metodyczno-Naukowo-Przedmiotowej "Współczesny masaż w fizjoterapii, kosmetologii i medycynie estetycznej", która odbyła się w budynkach ŁSSE w Łodzi.
Celem konferencji jest poszerzenie wiedzy z dziedziny fizjoterapii, a szczególnie masażu oraz zastosowanie ich w różnych specjalnościach medycznych i w kosmetologii. Podczas konferencji spotykają się ludzie masażu z całej Polski: fizjoterapeuci, masażyści, lekarze, nauczyciele i uczniowie oraz firmy oferujące środki i sprzęt do masażu. Taka konferencja to ogromna wymiana doświadczeń, możliwość uzyskania, nowej często unikatowej, jeszcze nigdzie nie publikowanej wiedzy. Masażysta uczy się przez całe życie, dlatego uczestnictwo w takiej konferencji jest niemalże obowiązkowe. Trzeba jeszcze podkreślić, że nasza uczennica Ajuna Gaadsuren została szczególnie zauważona, ze względu na swoje pochodzenie i udzieliła nawet małego wywiadu dla obecnej tam telewizji WSBiNOZ, która była organizatorem tej konferencji.
Zdjęcia i film pokonferencyjny można obejrzeć właśnie na stronie uczelni:
http://www.medyk.edu.pl/galeria/galeria-eventy/xi-ogolnopolska-konferencja-masazu


2017  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu